HAKKIMIZDA

Temelleri 1997 yılında atılan  İnnomaya İnşaat, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı inşaat projelerinde faaliyet göstermektedir.  İnnomaya İnşaat, tüm faaliyetlerinin odağınainsanunsurunu almakta, toplumun yaşam kalitesinin yükseltilmesi için profesyonel çözümler üretmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, teknoloji kullanımı ve yenilikçiliği benimsemiş çalışanlarıyla İnnomaya İnşaat, kentli insanın çevre konforunun  artırılması ve gelecek nesillere en iyi koşulda aktarılması için, gerek taahhüt gerekse de özkaynaklarıyla topluma faydalı olmak için çalışmaktadır.

Vizyonumuz, yurt içi ve yurt dışındaki tüm faaliyet alanlarında sürekli gelişme ve büyümeyi sağlayarak, ulaşılan öncü konumunu koruyup, proje ve hizmet anlayışıylabugünü değil, yarını şekillendirenlerarasında lider olmaktır.

Misyonumuz, faaliyet alanlarındaki uzmanlığını süreçleri deneyimi ile birleştirerek özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına birebir cevap veren çözümler geliştirmektir.

Kalite, Çevre ve İş Sağlığı Politikamız, müşteri odaklı, çevreye, yasal mevzuat ve kanunlara, işçi sağlığı ve güvenliğine duyarlı, topluma zararlı çevre etkilerini kaynağında en aza indirgeyerek, çevre kirliliğini önlemek için tedbirler almak, sürekli gelişmeye açık, kaliteli hizmet vermektir.


“Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur.” John Ruskin